KURS-3

Zostań Analitykiem IT od zera

Wszystko co musisz wiedzieć żeby zostać Analitykiem Systemów IT

Szukasz branży w której chciałbyś się spełniać?

Jest bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistów w IT ale z programowaniem Ci nie po drodze?

Rozumiem jak to jest. Sam szukałem rozwiązania dla siebie. Nie chciałem siedzieć nad kodem ale chciałem wykorzystać fakt że branża IT jest najbardziej przyszłościowa.

Dlatego zostałem Analitykiem Systemów IT

Jednak droga do analityka niestety nie była łatwa

Dojście do miejsca gdzie od osoby która nie wiedziała co to jest Analiza IT do momentu gdzie jestem Analitykiem zajęła mi dwa lata ciężkiej pracy.

Aby zostać analitykiem musiałem przebić się przez

Kilkadziesiąt książek

Musiałem przefiltrować przez siebie kilkadziesiąt opasłych książek które niekoniecznie instalowały w mojej głowie dobre praktyki

Kilkanaście kursów

Musiałem przerobić kilkanaście kursów (online czy stacjonarnych) aby zdobyć odpowiednią wiedzę.

I najważniejsze

Kilka tysięcy godzin praktyki

Podglądałem kolegów, uczyłem się sam, zgłaszałem się na ochotnika. Robiłem za darmo.
Szukałem na każdy sposób wiedzy jak być dobrym analitykiem.

Dlatego utworzyłem program "Zostań analitykiem IT od zera"

W programie tym umieściłem wszystkie informacje które musisz zdobyć aby zostać Analitykiem Systemów IT w postaci lekcji wideo i prac domowych. Sam chciałbym trafić na ten program w swojej drodze do Analityka.

Celem było jak największe skrócenie drogi nauki od zera do analityka.

Dzięki temu powstał program (28 lekcji wideo + 77 zadań kontrolnych)

Kurs okazał się sukcesem!
Wykształciłem już PONAD

0
Analityków

I to wszystko za śmieszną cenę 247zł

Kupując kurs otrzymujesz:

Jak wygląda realizacja kursu?

Najczęściej zadawane pytania:

Gwarantuje 100% satysfakcję. Jeśli uznasz że kurs nie dostarcza wartościowych informacji to piszesz do mnie i zwracam pieniądze bez dyskusji.

Dla posiadaczy kursu oferuję pełny mentoring. Nie zostawię Cię samemu sobie. Odpowiadam na wszystkie pytania w ciągu 3 miesięcy od zakupu.

Kurs jest stworzony w taki sposób żeby mógł go zrozumieć każdy człowiek(praktycznie z ulicy). Jedyne co musisz umieć to obsługa komputera. Adresatem szkolenia są ludzie którzy chcą zostać analitykiem biznesowym IT. Jeśli dalej nie wiesz czy to dla Ciebie to zapraszam na darmowe szkolenie wideo na które możesz się zapisać na samym końcu strony 🙂

Żadna znajomość języków programowania nie jest wymagana.

Materiały przygotowywałem bardzo starannie. Dodatkowo oferuję wsparcie merytoryczne przez 3 miesiące od zakupu kursu. Zadajesz mi jakiekolwiek pytanie lub prośbę o wsparcie i uzyskasz na nie odpowiedź.

Po opłaceniu zamówienia automatycznie przesyłam cały program na wskazany adres email. Następnie pobierasz kurs i go przerabiasz. W przypadku pytań zadajesz mi je a ja na nie odpowiadam 🙂
Tak. Jak zakupisz program to zawsze możesz go pobrać.

Program kursu przekracza wymagane umiejętności do tego żeby zadawać egzamin na certyfikat inżyniera wymagań IREB na poziomie foundation. Po przerobieniu materiałów z kursu możesz do tego egzaminu podchodzić.

Obecnie kurs sprzedaję tylko osobom fizycznym. W sprawie sprzedaży kursu do firm proszę o kontakt.

Oczywiście że nie musisz! Kurs jedynie usprawnia twoją drogę od laika do człowieka posiadającego odpowiednie kompetencje jako Analityk Systemów IT kilkukrotnie

Przyjmujemy tylko płatności szybkim przelewem.

 Obecna cena jest najniższa jaka będzie. Jednie planuję podwyżkę cen dla niezdecydowanych

Prośba o kontakt bezpośrednio ze mną 🙂


Spis treści programu

W tym module dowiesz się po co jest inżynieria wymagań oraz poznasz główne aspekty pracy Analityka IT.

W tym module dowiesz się co to jest granica systemu, co to jest otoczenie systemu oraz nauczysz się wyznaczać te granice.

W tym module poznasz wszystkie techniki zbierania wymagań które potrzebujesz w swojej pracy. Dowiesz się na jakie kategorię dzielimy wymagania oraz dowiesz się jak dostosować technikę zbierania wymagań do danego projektu informatycznego.

W tym module dowiesz się jakie są sposoby dokumentowania wymagań(w tym dostaniesz szablon pisania wymagań za pomocą zwykłego tekstu) oraz poznasz najczęściej spotykane błędy w dokumentowaniu wymagań abyś ich więcej nie powtarzał.

W tym module dowiesz się co to jest modelowania, w jakim celu się go używa. Dodatkowo nauczysz się modelować wymagania z pomocą 8 różnych rodzajów diagramów modelowania.

W tym module dowiesz się co to jest walidacja i negocjacja wymagań. Poznasz dobre praktyki związane z walidacją i negocjacją wymagań oraz nauczysz się stosować różne techniki walidacji i negocjacji wymagań.

W tym module dowiesz się po co i jak zarządza się wymaganiami.

W tym module wprowadzam cię we wszystkie kluczowe narzędzia i umiejętności potrzebne w pracy analityka.

Dalej nie wiesz czy chcesz zostać analitykiem IT? Zapraszam Cię na szkolenie wideo "Co trzeba umieć by zostać Analitykiem IT"

Podaj adres email i wyślę Ci link do szkolenia

.

Zanim wyjdziesz ze strony!

Zapraszam na darmowe szkolenie i dowiedz się czy bycie analitykiem jest dla Ciebie(podaj email i wyślę link do szkolenia)